Zájmová činnost dětí ve školním roce 2017/2018

1. Plavání pro odvážné děti v plaveckém bazénu v Neratovicích, (pouze pro předškoláky), doprava dětí zajištěna sjednaným dopravcem- autobusem, každý čtvrtek, odjezd v 8,30 hod.
  2. Angličtina hrou - pravidelně každý pátek dopoledne ve všech třídách pro všechny děti – zajišťuje Jazyková škola Spěváček
  3. Grafomotorika – pro předškoláky zajišťuje paní učitelka Martina Malá
  4. Logopedická prevence ve spolupráci s PaedDr. Ester Fišerovou – zajišťuje paní učitelka Jana Šebelíková
  5. Hudební kroužek – na zděné budově – vede paní učitelka Ludmila Antonyová

Hvězdičky                  ÚT          Pohybové činnosti                         od 15 hod.

ST           Dobrý start                                   od 15 hod.

Berušky                     ST           Hudebně pohybové činnosti           od 15,15 hod.

Sluníčka                     ST           Tvořivé odpoledne                        od 15 hod.

ČT           Hudební kroužek                          od 15 hod.

Motýlci                      ÚT          Předškoláček                                 od 15 hod.

ST           Pohybové činnosti                         od 15 hod.

Myšky                        ČT           Pohybové činnosti a výtvarné činnosti     od 15 hod. (1.a2.týden)

Koťátka                     ČT           Pohybové činnosti                                  od 15 hod.

Broučci                       PO          Cvičení na balančních míčích                   od 15 hod.

Ježci                            ST           Pohybové činnosti                                  od 15 hod.

Zvoneček                   PO          Předškoláček                                          od 15 hod.

ČT           Hudebně pohybové činnosti                    od 15 hod.

Tulipán                       ÚT          Hudebně pohybové činnosti                     od 15 hod.

ST           Angličtina hrou                                        od 15 hod.

Čtyřlístek                    PO          Předškoláček                                          od 15 hod.

ČT           Pohybové hry                                         od 15 hod.

Pampeliška                 ÚT          Hudebně pohybové činnosti                     od 15 hod.

ST           Předškoláček                                          od 15 hod.